„Dobrze zarabiać czyniąc dobre rzeczy”.


Tydzień temu uczestniczyłam w seminarium zatytułowanym “Dobrze zarabiać czyniąc dobre rzeczy.” Głównym organizatorem tego szkolenia był Piotr Michalak prowadzący firmę Strategie Rozwoju.

Szkolenie było dosyć kosztowne i zastanawiam się czy było warte wydanych pieniędzy… Na pewno nie będzie warte jeśli nic z nabytą wiedzą nie zrobię. A trochę ciekawych rzeczy usłyszałam.

Podstawowa sprawa to mieć swoją misję, wizję, pasję, powołanie… jak jest coś tak silnego co pobudza do działania w określonym kierunku to wtedy więcej się zdziała. Ale ważne by nie pomylić pasji z hobby… Pytanie czym dla mnie jest pisanie? Częściowo hobby, częściowo pasją…

Ciekawa też była idea aliansów strategicznych. Samemu budując coś od zera można nie dojść daleko i jeszcze niewiele zdziałać. Współpracując z innymi ludźmi, firmami i podmiotami można korzystać z ich zasobów i wiele osiągnąć. Myślę o projekcie mojej kolejnej książki i być może zanim zacznę ją pisać podejdę do tematu odpowiednio. Przygotuję się, nawiążę kontakty, a dopiero potem zacznę pisać.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s